لیست محصولات این تولید کننده بوتان

شرکت بوتان در سال 1332 با هدف تأمین آسایش خانواده های ایرانی و تولید لوازم خانگی گازسوز تأسیس گردید. تنها سه سال پس از تأسیس، اولین اجاق گاز تولیدی کارخانه بوتان به بازار عرضه گردید، محصولی که در دهه 30 شعله های رهایی از وسایل گرمایشی زغالی و نفتی را برافروخت.
شرکت بوتان در سال 1338 نخستین بخاری گازی را نیز روانه منازل ایرانی ها نمود، تا منابع عظیم گاز به عنوان یک نعمت خدادادی در اختیار شهروندان ایرانی قرار گیرد و تأمین گرما و آسایش دیگر مستلزم استفاده از سوخت های فسیلی قدیمی نباشد.

راه اندازی خط تولید آبگرمکن های گازی ایستاده زمینه ای مناسب برای تولید پکیج های دیواری گازی در دهه های آینده به وجود آورد، به طوری که پس از سال ها تحقیق و مطالعه در این زمینه در سال 1367 نخستین آبگرمکن دیواری گازی بوتان رفاه و آسایش را برای خانواده های ایرانی به ارمغان آورد، اما تنها 5 سال زمان نیاز بود تا متخصصین شرکت بوتان یکی از پرفروش ترین محصولات خود را تولید نمایند.


در سال 1372، نخستین پکیج شوفاژ گرمایشی دیواری شرکت بوتان، همگام با کیفیت ترین و بهترین نمونه های خارجی به بازار کالاهای گرمایشی ایران عرضه گشت، محصولی که خیلی زود جای خود را در دل خانواده های ایرانی باز کرد.


ترکیب این پکیج های دیواری با رادیاتورهای آلومینیومی تمام دایکاست بوتان، گرمابخش منازل ایرانی ها در فصول سرد بوده و هست.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.